Blog

KAFE aneb restaurační kultura po česku

KAFE aneb restaurační kultura po česku

malé zamyšlení o dobrých hostech a dobrých hostitelích

Číst dále...

AKTA YX  - Mikrovlnná trouba

AKTA YX - Mikrovlnná trouba

Mikrovlnné trouby - ANO či NE?<br /> Setkali jste se někdy s názory zpochybňujícími ohřev jídla v mikrovlnné troubě? Máte jiný názor nebo paříte k těm, které podobné věci neřeší? Přečtěte si následující článek a hlasujte v malé anketě vpravo.

Číst dále...

Místa, kde jsem působil

Místa, kde jsem působil

Místa a lidé se vzájemně ovlivňují, zanechávají stopy. Místa v nás lidech snadněji, podaří-li se však člověku ovlivnit (v tom dobrém slova smyslu) místo, je to dobrý pocit.

Číst dále...

JAK VYPADÁ JEŽÍŠEK?

JAK VYPADÁ JEŽÍŠEK?

Oprostěme se od každoročního souboje Santa Klause s Dědou Mrázem a připomeňme si toho, kdo to z povzdálí klidně sleduje. A jak vlastně vypadá a kdo je - Ježíšek. A také podstatu vánoc samotných:

Číst dále...

Na těchto stránkách naleznete nabídky služeb osobního kuchaře a sommeliéra, receptury z mé kuchařky, zajímavosti a tipy ze světa gastronomie a vinařství, a také nabídku ubytování ve známém vinařském regionu Jižní Moravy.

Stránky průběžně doplňuji, pokud zde nenaleznete konkrétní odpověď na případné dotazy, neváhete mne kontaktovat.

Tip na teď

Den otevřených sklepů Čejkovice
Naplánujte si koncem měsíce srpna výlet na Jižní Moravu a navštivte vinaře v jejich vinných sklípcích v jedné z nejteplejších obcí naší republiky. A samozřejmě-ochutnejte jejich vína...

Den otevřených sklepů Čejkovice

Miniaplikace